1 października br. INTROL Sp. z o.o.otrzymał nagrodę “Sales Award 2011” za największą na świecie liczbę zrealizowanych układów opartych o refraktometry procesowe firmy K-Patents Process Instruments.

Na przełomie września i października tego roku, odbyło się doroczne spotkanie przedstawicieli firmy K-Patents Process Instruments.

W trakcie spotkania handlowa Spółka Grupy INTROL S.A. została uhonorowana tytułem „Sales Award 2011” za największą na świecie sprzedaż refraktometrów fińskiego producenta.

W ubiegłym roku rozliczeniowym (1.09.2010 – 31.08.2011), w globalnym rankingu firm będących przedstawicielami K-Patents Process Instruments, INTROL Sp. z o.o. zajął 1. miejsce w kategorii największej ilości zrealizowanych układów pomiarowych opartych o refraktometry. W rankingu wyprzedził liderów z lat poprzednich – przedstawicieli z Chin, Niemiec, USA, Włoch czy Finlandii.

Ilość sprzedanych układów to nie jedyna kategoria, w której udało się zwyciężyć. Spółka zajęła także 1. miejsce w kategorii największej ilości układów refraktometrycznych, zamontowanych w ciągu minionego roku w jednej firmie.

Wyróżnienia są zasługą rosnącej w Polsce popularności tych bardzo zaawansowanych urządzeń do przemysłowych pomiarów stężenia i gęstości.

Źródło: www.introl.pl