Partnerstwo w przemyśle, niezawodność w automatyce

Działalność Grupy INTROL koncentruje się na trzech szeroko pojętych segmentach: usługowym, produkcyjnym oraz dystrybucyjnym. Świetnie zdywersyfikowana działalność krajowa i zagraniczna jest gwarantem stabilnego i bezpiecznego rozwoju całego biznesu, zapewniając wysoką odporność na wahania koniunkturalne w gospodarce.

Grupa działa w wielu gałęziach przemysłu. Stawia na energetykę, ochronę środowiska, sektor przemysłowy (projekty z zakresu automatyki przemysłowej, budowy maszyn, pomiarów) oraz budownictwo (kompleksowe wyposażenie budynków przemysłowych oraz użyteczności publicznej w zaawansowane instalacje technologiczne).

Grupa jest w stanie zaoferować kompleksową realizację nawet najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć: od etapu projektowego, poprzez pomiary, produkcję, montaż oraz późniejszą obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną, aż po generalne wykonawstwo inwestycji.

Przychody Grupy INTROL generowane są w oparciu o 3 strategiczne  filary działalności i wynoszą odpowiednio (w przybliżeniu):

  • usługi 30-40%,
  • produkcja 20-30%,
  • dystrybucja 20-30%.
Obecnie Grupa składa się z 18 spółek, w których pracuje ponad 1,6 tysiąca osób.

1600 pracowników

600 inżynierów

484 mln złotych
przychodów
w 2021

3 filary
zdywersyfikowanej
działalności