W dniach od 28-30.09.2010r. firma LIMATHERM SENSOR Sp. z o.o., Spółka będąca w Grupie INTROL S.A. producentem szerokiej gamy przemysłowych czujników temperatury, a także dostawca współpracującej z nimi aparatury pomiarowej brała udział w kolejnej edycji Targów CONTROL-TECH.

Swoje stoiska na targach CONTROL-TECH 2010 mieli liderzy rynku – największe w Polsce firmy zajmujące się produkcją oraz dystrybucją aparatury kontrolno-pomiarowej. Odwiedza je coraz więcej kontrahentów chcących nawiązać kontakty biznesowe, jak i przedstawicieli szeroko pojętej nauki, zainteresowanych nowościami rynkowymi i poszerzaniem wiedzy.

Na stoiskach pojawiło się wiele nowości i rynkowych hitów. Można było zobaczyć propozycje kompletnych rozwiązań systemowych, urządzeń pomiarowych jak również szereg dedykowanych wyrobów.

Swój udział w zakresie prezentacji nowości miała LIMATHERM SENSOR Sp. z o.o. Z dużym rozmachem promowano rozwiązania służące do pomiaru temperatury ciekłych metali. Jest to część nowej oferty produkcyjnej wdrożonej w ostatnim okresie. Oferta ta nie została przypadkowo wybrana do oficjalnego wprowadzenia na rynek na tej imprezie, gdyż w tym samym czasie na terenie obiektów należących do Targów Kielce S.A. odbywały się „Targi odlewnictwa”.

Kieleckie targi CONTROL-TECH to doskonałe połączenie świata nauki i biznesu.

Równolegle do jesiennej edycji targów CONTROL-TECH odbyły się także Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL oraz Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM&NONFERMET.

f3ccdd27d2000e3f9255a7e3e2c48800_15