Miło nam poinformować o rozszerzeniu obszaru działalności Grupy INTROL o zupełnie nową dziedzinę z pogranicza automatyki i informatyki.

Nowa, powstała w lipcu tego roku spółka Smart In Sp z o.o. Sp. K. zajmuje się wdrażaniem inteligentnych systemów monitoringu i analiz, szczególnie w zakresie kompleksowych rozwiązań monitoringu wizyjnego i wspomagania decyzji dla służb miejskich i porządkowych.

smart-in

 

Przedmiotem działalności spółki jest dostarczanie systemów typu “Command & Control”, wspomagających procesy podejmowania decyzji w zakresie tematyki Smart City & IoT. Rozwiązania oparte są na IBM Solutions, będąc kompletnym systemem zarządzania operacyjnego w miastach. Poprzez profesjonalne podejście do ideologii Smart City, Smart In pragnie rozwijać strefy zarówno prywatne jak i publiczne, jako odpowiedź na globalny wzrost zainteresowania tematyką rozwoju miast, obiektów kultury oraz strefy życia codziennego mieszkańców. Smart In oferuje usługi informatyczne, audytorskie i doradcze, obejmujące obszar inteligentnego miasta, regionu oraz szeroko pojętej tematyki IoT (internetu rzeczy). Wiodącym produktem jest system  IOCity – inteligentne centrum operacyjne, które pomaga efektywniej zarządzać incydentami w mieście i podnosić poziom bezpieczeństwa na terenie miast i obiektów użytkowych.

Nowa spółka, choć koncentruje swoje działania na miastach i obiektach użyteczności publicznej, posiada także rozwiązania dla odbiorców przemysłowych.  Szczegółowe informacje na temat działalności i rozwiązań oferowanych przez Smart In wkrótce na stronie: www.smart-in.eu