Od stycznia 2010 r. JCommerce, Spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej INTROL S.A. posiada status Srebrnego Partnera SAP w globalnym programie dla firm partnerskich SAP PartnerEdge. Wspomniany tytuł to nie tylko nagroda za ubiegłoroczne wyniki sprzedaży, ale przede wszystkim za kompetencję i efektywność we wprowadzaniu innowacyjnych technologii informatycznych w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

SAP PartnerEdge jest programem dla firm resellerskich, wdrożeniowych, integratorów systemów, niezależnych dostawców oprogramowania (ISV) oraz wszystkich innych partnerów, którzy sprzedają, wdrażają i promują rozwiązania SAP. Polega na zbieraniu, przyznawanych za wysoką efektywność i kompetencję, punktów, które z kolei przelicza się na odpowiednie poziomy partnerstwa: Stowarzyszony „Associate”, Srebrny „Silver” oraz Złoty „Gold”.

JCommerce od stycznia posiada statusem Srebrnego Partnera SAP. Dzięki ma możliwość dostępu do najnowszych narzędzi, technologii i wsparcia technicznego ze strony jednego z czołowych dostawców nowoczesnych systemów IT na świecie. Może oferować swoim Klientom wdrożenia maksymalnie efektywnych rozwiązań, zapewniać obsługę najwyższej jakości, a tym samym być już tylko o krok od tytułu Złotego Partnera SAP.

opracowano na podstawie www.jcommerce.pl