W dniach 25-27 września na terenie miasta Polkowice zorganizowano targi ekoenergetyczne „ECO SOURCE”. Wydarzenie było jednym z elementów polkowickiego forum ekoenergetycznego, zorganizowanego po raz pierwszy. Nasza Spółka była obecna na w.w imprezie targowej.

Głównymi celami imprezy była popularyzacja zagadnienia energetyki odnawialnej, edukacja i aktywacja środowisk samorządowych w zakresie OZE (odnawialnych źródeł energii), jak i prezentacja najważniejszych badań i technologii związanych z energetyką i odnawialną. Energetyka i ekologia są ważnymi i perspektywicznymi działami dla Spółki, głównie w zakresie wykonywanych, jak i przyszłych inwestycji. Podczas uroczystej gali (prowadzonej przez znanego dziennikarza TVP Tadeusza Sznuka), zorganizowanej w trakcie targów, wiceprezes INTROL SA Stanisław Jurczyński odebrał wyróżnienie, przyznane w kategorii „Najciekawszy Produkt Targów”. Nasza Spółka została nagrodzona za realizowane inwestycje związane z agregatami prądowo – cieplnymi, m.in. na częstochowskiej oczyszczalni „Warta”, jastrzębskiej KWK Borynia, KWK Wesoła, jak i Geotermii Podhalańskiej.
W imprezie wzięło udział wielu znamienitych gości, m.in. Przewodniczący Parlamentu Europejskiego były premier Jerzy Buzek, samorządowcy lokalni i regionalni, akademicy etc.
Dziękujemy za udział i odwiedzenie naszego stoiska wszystkim Gościom, Klientom i Kontrahentom!