Firma INTROL S.A. kolejny raz została laureatem edycji “Gazele biznesu”, nagrody przyznawanej najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce. Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się dnia 12 grudnia 2007 roku w Teatrze Śląskim w Katowicach.
Lista Gazel Biznesu to już znana i wiarygodna marka w społeczności polskich firm. To jedyny ranking, który uwzględnia nie tylko ostatni rok działalności przedsiębiorstwa, ale bada dynamikę rozwoju firmy i premiuje jej szybki i stabilny rozwój na przestrzeni kolejnych 3 lat. Główną ideą konkursu to promowanie szybko rozwijających się firm.
To właśnie najdynamiczniejsze firmy mają rosnący udział w tworzeniu produktu krajowego, potrafią szybko i łatwo dostosować się do zmieniających się warunków.
O miejscu w rankingu decydowała dynamika rozwoju, potwierdzona wynikiem finansowym z ostatnich trzech lat.
Wszystkie firmy były sprawdzane, co sprawiło że nie łatwo było się zakwalifikować, a na listę trafiały tylko te firmy, które preferują solidność, etykę i jawność.
Tym bardziej należy cieszyć się z faktu, że firma INTROL S.A. ponownie została wyróżniona przez ludzi biznesu jako dynamiczna, godna zaufania i z perspektywami na przyszłość.