Informujemy, iż znany dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu” przyznał naszej Spółce tytuł „Odpowiada inwestorom”. Niniejsze wyróżnienie otrzymaliśmy za aktywny udział w „Akcji Inwestor”, organizowanej przez ww. gazetę oraz portal pb.pl. Akcja prowadzona jest pod patronatem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

Niniejszy program trwa od dwóch lat (od sierpnia 2008 r.) Dzięki niej inwestorzy indywidualni mają możliwość uzyskania różnorodnych informacji nt. spółek giełdowych, poprzez panel na stronie ,umożliwiający zadawanie pytań.
Z okazji drugich urodzin organizatorzy plebiscytu postanowili nagrodzić spółki ,które nie lekceważą inwestorów i sprawnie reagują na wysyłane zapytania,
Docenione zostało zaangażowanie Spółki w odpowiadanie na pytania inwestorów, które dotyczą bieżącego prowadzenia biznesu, planów oraz innych różnorodnych działań podejmowanych przez INTROL S.A.
Sukcesy spółki publicznej zależą od kontaktów z inwestorami oraz pozostałymi uczestnikami rynku kapitałowego. Zwracamy uwagę na jakość prowadzonych relacji inwestorskich, szybkie i kompetentne przekazywanie informacji poprzez różnorodne kanały kontaktu.

Dziękujemy za przyznane wyróżnienie. INTROL S.A. znalazł się w prestiżowym gronie 60 spółek giełdowych, które skutecznie reagują na zapytania inwestorów indywidualnych.

Zobacz wyniki plebistytu