15-go października 2015 roku na terenie Limatherm S.A., spółki należącej do Grupy INTROL miała miejsce pierwsza w historii Grupy zorganizowana wizyta inwestorów. Przybyli goście mieli okazję zwiedzić zakład produkcyjny w Limanowej (w tym nową halę produkcyjną spółki), poznać bliżej firmę oraz osobiście porozmawiać z jej przedstawicielami.

Limatherm S.A. to uznany na świecie producent obudów przeciwywybuchowych i odlewów aluminiowych. Ponad 90% produkcji firmy jest kierowana na eksport. Przedsiębiorstwo może pochwalić się najwyższymi standardami jakości, które potwierdzają międzynarodowe certyfikaty.

Przybyłych na spotkanie gości powitał osobiście prezes Limathermu, p. Maciej Urbański oraz Rafał Frys, wiceprezes zarządu. Po krótkim poczęstunku inwestorzy mieli okazję zapoznać się z prezentacją Limatherm S.A. oraz poznać dotychczasowe osiągnięcia firmy. Spółka jest bardzo aktywna na rynku europejskim i amerykańskim. Wśród odbiorców jej produktów znajdują się największe światowe firmy z branży samochodowej oraz elektromaszynowej.

Po zakończeniu części prezentacyjnej inwestorzy mieli okazję porozmawiać z zarządem spółki oraz p. Józefem Bodzionym, akcjonariuszem oraz współwłaścicielem Grupy INTROL.

Najważniejszym elementem dnia była wizyta na terenie zakładu produkcyjnego. Przybyli goście na własne oczy mogli obejrzeć nowoczesny park maszynowy Limathermu i zapoznać się z procesem produkcji na każdym z jego etapów. Rolę przewodnika i gospodarza spotkania pełnił wiceprezes, p. Rafał Frys, wyczerpującą odpowiadając na pytania. Oprócz częsci produkcyjnej, inwestorzy mieli okazję zwiedzić firmowe laboratorium spółki.

Dziękujemy za udział w spotkaniu!