W trakcie konferencji eksperci, klienci i partnerzy IBM przedstawią swoje doświadczenia oraz podzielą się wiedzą na temat wdrażania innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają przyspieszyć i w dużej części zautomatyzować procesy sprawozdawcze, analityczne, raportowe, planistyczno-budżetowe oraz konsolidacyjne, wpływające na skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem.

Spotkanie będzie podzielone na dwa równoległe panele, poświęcone tematom finansowym i informatycznym. W ich trakcie będą dyskutowane zagadnienia związane z usprawnieniem procesów planowania oraz podejmowania trafnych decyzji, dzięki właściwemu raportowaniu w przedsiębiorstwie.

Konferencja odbędzie się 16 listopada 2011 roku w hotelu Sheraton w Warszawie.

Wśród zaproszonych gości znajdują się eksperci projektowania, tworzenia i implementowania systemów oraz firmy, które wdrożenie mają za sobą, a pozyskaną w ten sposób wiedzą i doświadczeniem chcą podzielić się z innymi. Gościem specjalnym będzie Marek Zuber – ceniony ekonomista i analityk rynków finansowych.

JCommerce, jako partner konferencji, zaprasza wszystkie zainteresowane uczestnictwem osoby.
Wstęp na seminarium jest bezpłatny, prosimy jedynie o uprzednie wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej i zaznaczenie firmy JCommerce jako firmy zapraszającej:

http://www-01.ibm.com/software/pl/events/cognos/

źródło: www.jcommerce.pl