JCommerce jest kolejną Spółką, która dołączyła do Grupy INTROL S.A. W związku z tym chcemy zaprezentować Państwu kilka ważnych i ciekawych informacji na temat jej działalności, dzięki której silna już oferta całej Grupy została jeszcze bardziej umocniona i poszerzona.

JCommerce jest nowoczesną firmą IT, która od 2005 roku specjalizuje się w dostarczaniu radości swoim Klientom. Robi to poprzez projektowanie i wdrażanie użytecznych, prostych w obsłudze oraz atrakcyjnych wizualnie rozwiązań informatycznych. W swojej ofercie posiada aplikacje dla przedstawicieli następujących sektorów: IT, telekomunikacja, finanse i ubezpieczenia, produkcja, handel i usługi oraz administracja publiczna.

Spółka współpracuje z najważniejszymi firmami branży IT: IBM, Microsoft oraz SAP BusinessObjects, dzięki czemu dostarcza systemy, które są wyrafinowane technologicznie oraz idealnie dopasowane do potrzeb i preferencji ich przyszłych użytkowników. Na ofertę Spółki składają się następujące rozwiązania:

* Business Intelligence – które gromadzą, segregują, a następnie, w przejrzystej formie, udostępniają wszystkie przepływające przez firmę dane. Pomagają identyfikować źródła sukcesów i porażek. Umożliwiają selekcję właściwych informacji, podejmowanie trafnych decyzji, a co za tym idzie zdobycie przewagi konkurencyjnej oraz systematyczne zwiększanie zysków.

* Rozwiązania dedykowane – aplikacje „szyte na miarę”, idealnie dopasowane do indywidualnych, nawet najbardziej wyszukanych potrzeb i preferencji danego przedsiębiorstwa.

* Systemy mobilne klasy SFA – systemy tworzone specjalnie na potrzeby firm, które za pośrednictwem pracowników terenowych, na dużą skalę prowadzą działania marketingowe, trade marketingowe, merchandisingowe lub sprzedażowe. Umożliwiają m. in.: efektywne zarządzanie, sprawną współpracę pomiędzy siedzibą firmy a jej regionalnymi przedstawicielami, dokładne sprawdzanie efektywności pracowników oraz zlecanie im właściwych zadań.

* Systemy portalowe – które w każdej instytucji umożliwiają skuteczną komunikację pomiędzy wszystkimi jej jednostkami oraz nieprzerwany dostęp do aktualnych informacji i dokumentów. Dzięki tego typu aplikacjom rezerwacja sali konferencyjnej czy też posiadanie jednej wspólnej, na bieżąco aktualizowanej książki adresowej nie stanowi żadnego problemu

* Systemy Enterprise Project Management (EPM) – narzędzia znacznie optymalizujące zarządzanie i koordynację każdego projektu, bez względu na jego wielkość oraz stopień skomplikowania.

Ponadto, firma oferuje usługi outsourcingu IT.