Najszersza oferta AKP w nowej odsłonie
nowa strona www.INTROL.pl

6 września 2010 jest dniem debiutu nowej strony internetowej firmy INTROL Sp. z o.o.- jednej z wiodących Spółek Grupy Kapitałowej INTROL S.A. INTROL Sp. z o.o. jest czołowym polskim dostawcą aparatury do przemysłowych pomiarów i automatyzacji procesów technologicznych.

Główną częścią strony www.INTROL.pl jest zupełnie nowy KATALOG produktów zawierający blisko 1000 modeli urządzeń pogrupowanych według zastosowania i funkcji:

urządzenia do analizy i detekcji gazów;
pomiary ciśnienia;
pomiary gęstości;
pomiary własności fizykochemicznych;
pomiary poziomu/napełnienia;
pomiary przepływu;
pomiary temperatury;
pomiary wilgotności;
pomiary izotopowe;
kalibratory przyrządów pomiarowych;
armatura przemysłowa;
komponenty automatyki;
urządzenia do rejestracji i wizualizacji parametrów procesu;
urządzenia do zbierania i transmisji danych;
wskaźniki procesowe;
specjalistyczne usługi

Nowy katalog Spółki, oprócz prezentacji najszerszej na rynku oferty aparatury kontrolno-pomiarowej oraz bogaty asortyment komponentów do układów automatyki, wyposażony jest w szereg bardzo praktycznych funkcjonalności. Dzięki nim Użytkownik nowego katalogu uzyskuje dostęp do:

czytelnej struktury produktów posegregowanych według typy pomiaru lub funkcjonalności;
wyszukiwania urządzeń do konkretnej działalności;
porównywania ze sobą podobnych modeli;
osobistego doboru parametrów technicznych i funkcji przyrządów (w przypadku aparatury, której konfiguracja nie wymaga wsparcia eksperta);
możliwość kontaktu z ekspertem poprzez ankietę doboru urządzenia lub kontakt telefoniczny.

Rozwiązania zastosowane na nowej stronie INTROLU Sp. z o.o. pozwalają Użytkownikowi szybko znaleźć interesujący produkt, porównać z innymi lub też dobrać jego parametry. Na każdym etapie przeglądania katalogu, Użytkownik może skorzystać z porady naszego eksperta, który pomoże w doborze urządzenia lub układu do specyficznych warunków.

Licząc na to, że nowa strona będzie dla każdego jej Użytkownika przydatnym narzędziem w w codziennym doborze optymalnych rozwiązań z zakresu automatyki i pomiarów przemysłowych, zapraszamy Państwa na www.INTROL.pl.