W dniach od 16 -18 września 2010 roku w Polkowicach odbyło się II Forum Ekoenergetyczne. Spółka INTROL S.A. kolejny rok z rzędu wzięła udział w ww. wydarzeniu.

W trakcie forum przeprowadzono warsztaty, odbyły się projekcje filmowe, panele dyskusyjne i wiele innych wydarzeń. Dyskutowano o metodach pozwalających na zredukowanie energii dyskutowano podczas drugiego Forum Ekoenergetycznego. Przybyli goście mogli obejrzeć samochody napędzane energią elektryczną. Prócz tego, w ramach trzydniowego Forum można było również obejrzeć unikatowe filmy poruszające tematykę ekologiczną. Zainteresowane osoby miały okazję oglądnąć 34 dzieła pochodzące z archiwum Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska.

Przez cały czas w namiocie wystawowym osoby swoją ofertę prezentowały firmy zajmujące się produkcją urządzeń oszczędzających energię. Tam też można było oddać głos w konkursie na zdjęcie związane tematycznie z ekoenergią.

Spółka INTROL S.A. już drugi raz z rzędu wzięła udział w Forum Ekoenergetycznym. Mimo krótkiej dotychczasowej historii ww. imprezy, polkowickie Forum jest ważnym miejscem dla film, dla których realizacje dla sektora ekoenergetyki oraz OZE stanowią ważną gałąź prowadzonej działalności.

Na terenie firmowego stoiska w namiocie targowym, przy ul. Skalników 6b mieliśmy okazję spotkać się z obecnymi, jak i potencjalnymi Klientami i Kontrahentami. Dziękujemy za przybycie!

źródło:
www.polkowice.pl, materiały własne, www.forumekonenergetyczne.pl