Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nowymi wydarzeniami w IB Systems Sp. z o.o. – Spółki Grupy INTROL S.A., zajmującej się projektowaniem, wdrażaniem, integracją oraz utrzymaniem systemów teletechniki, bezpieczeństwa i automatyki w inteligentnych budynkach różnego typu.

Koncesja od MSWiA

B Systems posiada koncesję MSWiA na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego.

Umowa z ATM Studio w Warszawie

IB Systems podpisała kontrakt na wykonanie instalacji teletechnicznych w obiekcie Centrum Produkcyjno – Filmowe ATM Studio w Warszawie.
ATM Studio to kompleksowy ośrodek produkcji filmowo-telewizyjnej w Warszawie, który powstaje w dzielnicy Wawer, przy Wale Miedzeszyńskim.
W tym wielofunkcyjnym obiekcie nasza firma wykonuje instalacje systemów: alarmu pożaru, oddymiania klatek schodowych, sygnalizacji włamania i napadu, telewizji dozorowej, kontroli dostępu oraz wideodomofony, centralę telefoniczną i okablowanie strukturalne .
Planowany termin zakończenia to lato 2011r.

IB Systems Sp. z o.o. nowym członkiem Polskiej Izby Systemów Alarmowych (PISA)

Uchwałą Zarządu Polskiej Izby Systemów Alarmowych IB Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (www.ibsystems.pl) nabyła prawa członkowskie PISA.
Zespół pracowników IB Systems, którzy od wielu lat działają na rynku systemów budynkowych, ma na swoim koncie łącznie kilkaset zrealizowanych projektów.
W dniach 25 – 26 maja 2011r. odbyło się XVII Walne Zgromadzenie Zwyczajne Polskiej Izby Systemów Alarmowych, w którym udział wzięli Przedstawiciele firmy IB Systems.

Źródło: www.ibsystems.pl

105809abd0ea61e8d6c804c7bb0e6743