W dniach 9-11 września tego roku, w miejscowości Wiesbaden w Niemczech, odbyło się doroczne spotkanie K-Patents International Sales Meeting , na które zapraszani są przedstawiciele tego fińskiego producenta refraktometrów procesowych z całego świata. Na tegorocznym spotkaniu nie zabrakło także delegacji INTROLU Sp. z o.o. – czołowego polskim dostawcy aparatury do przemysłowych pomiarów i automatyzacji procesów technologicznych, będącego ważnym ogniwem Grupy Kapitałowej INTROL S.A.

Podczas spotkania, na którym prezentowane były wyniki i plany rozwojowe produktów K-Patents Process Instruments, miała miejsce miła uroczystość. INTROL Sp. z o.o. został uhonorowany wyróżnieniem „Sales Award 2010 ” za wysoki poziom sprzedaży produktów spod znaku K-Patents oraz zastosowanie refraktometrów procesowych w trudnych i nietypowych aplikacjach.

Z firmą K-Patents Process Instruments Spółka współpracuje od 14 lat, dostarczając mierniki refraktometryczne do przemysłowych pomiarów gęstości i stężenia różnych substancji. Szczegółowe informacje na temat oferty refaktometrów mogą Państwo znaleźć pod tym linkiem.