INTROL S.A. – notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych – wiodąca Spółka polskiego rynku energetyki, ochrony środowiska i automatyki przemysłowej. Jest podmiotem dominującym w stosunku do Grupy Kapitałowej INTROL.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów do Działu prefabrykacji i montażu

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. Montażu i Rozruchu
Siedziba Firmy – Katowice, oddział Chorzów
Planowane miejsce zatrudnienia : uzależnione od miejsca prowadzonych prac budowlanych

Opis stanowiska:

-udział w montażu oraz uruchomieniu instalacji elektrycznych i APKiA wykonywanych przez firmę
na prowadzonych inwestycjach,
– serwisowanie i naprawy gwarancyjne uruchamianych instalacji,
– udział w szkoleniach z zakresu uruchomionej instalacji dla pracowników obsługi technicznej,

Wymagania:

– wykształcenie techniczne o specjalności automatyka, elektryka,
– znajomość układów sterowania i automatyki przemysłowej,
– umiejętność czytania schematów elektrycznych i AKPiA,
– gotowość do pracy w delegacji na prowadzonych przez firmę budowach,
– znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego – mile widziana,
– samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji,
– uprawnienia SEP,
– prawo jazdy kat.B,

Oferujemy:

interesującą, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
możliwość rozwoju, narzędzia pracy,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Oferty prosimy składać na adres e-mailowy: rekrutacja-sa@introl.pl ze wskazaniem w tytule e-maila nazwy stanowiska lub drogą pocztową. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.