Zapraszamy do zapoznania się z nowymi ofertami pracy w INTROL S.A.

Stanowisko: KIEROWNIK KONTRAKTU – KOORDYNATOR (branża sanitarna)
Planowane miejsce zatrudnienia – Śląsk

Opis stanowiska:
koordynacja robót w sposób zgodny z wiedzą oraz prawem budowlanym i przepisami BHP,
analiza i optymalizacja projektów wykonawczych,
bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót oraz normy jakości,
rozliczanie robót z zamawiającym i podwykonawcami,
kierowanie i koordynacja oraz rozliczanie prac brygad i podwykonawców.
Wymagania stawiane pracownikowi:
Wykształcenie wyższe techniczne;
Mile widziane uprawnienia budowlane bez ograniczeń w branży sanitarnej;
Znajomość urządzeń i technologii na oczyszczalniach ścieków;
Doświadczenie na podobnym stanowisku;
Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji;
Firma oferuje:
interesującą, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
możliwość rozwoju, narzędzia pracy,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
W celu złożenia aplikacji prosimy o przesłanie listu motywacyjnego wraz z życiorysem na adres: rekrutacja-sa@introl.pl
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.